تحقیق درباره خودکشی

مطالب دیگر:
📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق شبکه های اجتماعی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق شکاف دیجیتالی📗تاثیر بازاریابی داخلی بر رفتار استراتژیک کارکنان شرکت سایپا با تاکید بر نقش میانجی تعهداستراتژیک📗5000 دایرکتوری ثبت لینک (Link Building)📗دانلود پاورپوینت سیستم های هوشمند یا خبره📗دانلود پاورپوینت سیستم گزارشگیری مدیریت (MRS)📗جزوء تست های سه سال اخر بازاریابی📗کتاب تئوری های حسابداری📗کتاب چشم اندازهای تحقیق در حسابداری📗جزوء اقتصاد خرد و کلان📗کتاب اقتصاد کلان📗کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد کلان📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق هویت فرهنگی و شبکه های اجتماعی📗لیست کلمات مخفف انگلیسی همراه با معنی فارسی در زمینه مدیریت (مالی بانکی حسابداری)📗مبانی نظری و پیشینه پژوهش کیفیت زندگی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت تحصیلی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق دلبستگی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق عزت📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق تاب آوری📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحریف های شناختی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق خود کنترلی📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک های تفکر📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک های حل مسئله📗مبانی نظری و پیشینه تحقیق اتیسم📗4 نمونه سوال آزمون toefl

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 3 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

آیا تاکنون با پیشامدهای ناکام کننده‌ای در زندگی مواجه شده‌اید، طوری که دلتان بخواهد به همه چیز خاتمه دهید؟ آیا تاکنون مرگ به عنوان راه حلی بهتر از مبارزه با زندگی برایتان مطرح شده است؟ بسیاری از مردم در دوره‌ای از زندگی خود به مرگ فکر کرده‌اند، ولی تعداد بسیار کمی از آنها واقعا به خودکشی عمل می‌کنند. بحران خودکشی تجربه‌ای مغشوش کننده ، دردناک و سخت است. برای بیرون آمدن از بحران خودکشی ، تعیین عوامل ایجاد کننده بحران ، فهم احساسات شخص خودکشی کننده و مواجهه با افکار خودکشی‌گرا ، مسائل بسیار مهم و اساسی هستند.

چه چیزی به بحران خودکشی منجر می‌شود؟

یک بحران خودکشی معمولا توسط یک تجربه آسیب زا و یا مجموعه‌ای از تجارب که احساس ارزشمندی شخص را پایمال می‌کنند، ایجاد می‌شود. این تجارب شامل یک فقدان اساسی ، ناکامی در نیل به اهداف شخصی و یا مشکلات شخصی دراز مدت می‌باشند. زمانی که نظام مقابله‌ای شخص قادر به رویارویی با تجارب منفی زندگی نباشد، افسردگی و یأس ناشی از آن می‌تواند شخص را به افکار خودکشی ، آسیب‌پذیر نماید.