تحقیق درباره خلاصه ماسترپلان زراعتی افغانستان

مطالب دیگر:
📌پاورپوینت خلاصه کتاب بلورشناسی نوری حسین پروین📌پاورپوینت خلاصه کتاب زمین شناسی ساختمانی محسن پوركرمانی و احمد ادیب📌پاورپوینت درس انسان، طبیعت و معماری با موضوع روستای ابیانه📌پاورپوینت مهندس معمار نادر اردلان📌جزوه آموزش مراحل پروپوزال نویسی📌پاورپوینت بوروكراسي، چارچوبي براي مطالعات تطبيقي📌پاورپوینت عوامل حیاتی در مدیریت تکنولوژی📌پاورپوینت اصول و مراحل نازک کاری ساختمان📌پاورپوینت خلاصه کتاب تغذیه و ورزش دکتر محمدرضا رمضان پور📌فایل اکسل برنامه ریزی هفتگی، ماهانه و تدوین زمان بندی پروژه📌فایل اکسل برنامه تهیه لیستوفر (جدول آرماتور)📌فایل اکسل برنامه ساختار شکست- گانت چارت📌پاورپوینت خلاصه کتاب کارگاه برنامه ریزی شهری دکتر مهندس اسماعیل شیعه📌پاورپوینت خلاصه کتاب شیمی عمومی 1 دكتر سيداحمد ميرشكرايي📌پاورپوینت خلاصه کتاب نقد منابع و ماخذ تاريخ ايران پيش از اسلام محمدباقر وثوقی📌تحقیق فن آوری سقف های سبک📌جزوه کاربردهای GIS در صنعت برق📌تحقیق تکنولوژی سقف کرومیت و کوبیاکس📌پاورپوینت نوزایی شهری و نوسازی بافت‌ های فرسوده📌پاورپوینت جوشکاری فراصوتی و ایمنی جوشكاري📌پاورپوینت انواع درب های ساختمان و کاربری آن ها📌پاورپوینت کارگاه آموزشی مقاله نویسی📌پاورپوینت انواع بتن و نحوه بتن ریزی در هوای سرد و گرم📌پاورپوینت خلاصه کتاب فيزيك پايه 2 (الكتريسيته و مغناطيس) هريس بنسون📌پاورپوینت روش ها و تكنيك هاي تحقيق

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 33 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مجموعه اجزای مختلف ماستر پلان طوری ترتیب گردیده که 6 فیصد آهنگ رشد عمومی را در سکتور زراعت فراهم نماید. بدان اساس عواید زراعت طی 12 سال دو برابر خواهد شد. این آهنگ رشد بدلیل رونما شدن افزایش بزرگ در عاید و استخدام بخش غیر زراعت پیشه دهات، کدام تغیر قوی را در توزیع عواید دهات همراه نداشته و یا مقدار بهبودی حقیقی را درآن بوجود خواهد آورد. بدین معنی که مجموع عواید روستا از آن طریق نیز دو برابر میگردد. هرگاه سکتور شهری تمام رشد نفوس دهات را جذب نماید، طی این مدت عواید سرانه اهالی روستا دو چند میگردد. با در نظرداشت وضع کنونی رشد بسیار سریع جمعیت، مطابق معیارهای جهانی رسیدن به این هدف را مشکل مینماید. این ارقام بر استنتاج تخمینی از فصل های جداگانه این پلان متکی بوده و از این لحاظ بدست آمده است تا حدی یک تخمین معقول میباشد.

احتمالأ کمتر از مناصفه مجموع سرمایه گذاری پلان مستقیماً به هدف رشد معطوف میباشد. زیرا سرمایه گذاری های عمده در بازسازی فزیکی زیرساخت ها و انکشاف سرمایه بشری بیرون از این اهداف ماستر پلان قرار میگیرد. معقول خواهد بود گفته شود که مناصفه مبلغ مجموع سرمایه گذاری با اولویت بندی محتاطانه و تخصیص به اجزای در برآورده شدن این رشد ستراتیژی، ضروری خواهد بود.

ناگفته هویداست که سرمایه گذاری های دیگر پلان را نیز نمیتوان فاقد اولویت دانست. بطور مثال سرمایه بزرگی برای احداث جنگلات بکار برده می شود که نه فقط برای زراعت، بلکه برای کشور حایز اهمیت میباشد. چه این تضمین یک رشد زراعت پایداری را بوجود آورده میتواند. بهمین گو نه سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای برای ذخایر اضطراری غذا، تخصیصیه های معطوف به مقابله با ناداری و فقر ارائه گردیده که فواید اینها با رشدیکه بوسیله اعداد فوق ارائه شده، کاملاً کم میباشد.

  • پیشینه:
  • ماستر پلان طی یک فرایند طولانی، مغلق و بسیار فراگیر که جلسات بزرگ و کوچکی را به سطح ملی و ولایات احتوا می نمود، انکشاف داده شده است. کمیته های بزرگی از افغانها و متخصصین خارجی فصل های جداگانه آنرا تهیه نموده اند. آن کمیته ها و دیعه خود را که بازتاب دهنده محصول مساعدت های اساسی خارجی میباشد، درآن طور شایسته بجا گذاشته اند. نیرومندی ماستر پلان وابسته به آن فصل ها میباشد که شرح مبسوط دورنما و نقطه آغاز کار مشرح به تطبیق گذاری پروژه های آماده شده را در بر می گیرند.