تحقیق درباره خصوصيات شرکت با مسئوليت محدود

مطالب دیگر:
🔍نقشه ی بخش های شهرستان تفرش🔍نقشه ی بخش های شهرستان زرندیه🔍تحقيق استاندارد حسابداري صورتهاي‌ مالي‌ تلفيقي‌ وحسابداري‌ سرمايه‌گذاري‌ در واحدهاي‌ تجاري‌ فرعي‌🔍تحقيق نمونه اساسنامه شركت سهامي خاص🔍تحقيق اساسنامه شركت سهامي خاص تربت گستر🔍تحقيق اساس راهبرد منابع انساني🔍تحقيق ارزيابي مديريت چند اداره🔍تحقيق ارزيابي مديريت كيفيت جامع در سازمانهاي دولتي🔍تحقيق ارزيابي عملكرد كاركنان🔍نقشه ی مدل رقومی ارتفاعی شهرستان سمنان🔍تحقيق اثر شلاقي در زنجيرة تأمين🔍تحقيق آشنايي با عناصر گوناگون آميخته هاي تبليغات🔍تحقيق آسيب شناسي رفتار سازماني🔍تحقيق نکاتی در آداب معاشرت🔍تحقيق تجارت الكترونيكي Network Marketing🔍تحقيق ISO 9000 و مديريت كيفيت🔍تحقيق تاريخچه و سوابق ISO 9000🔍تحقيق تفكر ناب دروازه ورود به سرزمين سيگماها (σ )🔍تحقيق تفكر در مديريت🔍تحقيق تفكر استراتژيك🔍تحقيق تصميم‌گيري گروهي🔍تحقيق تجزیه و تحلیل ارزش افزوده ، ارزش افزوده اقتصادی و ارزش افزوده بازار جهت ارزیابی عملکرد شرکتها🔍تحقيق مقدمه‏ اى بر تجزيه و تحليل و طراحى سيستمها🔍تحقيق بهبود سازمان و مديريت دانش🔍تحقيق بهبود بخشي در سازمان‌ها

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اول - محاسن ومعایب شرکت با مسئولیت محدود در مقایسه با شرکتهای سهامی
شرکت سهامی عام با حضور الزامی حداقل پنج سهامدار (مدیر) و شرکت سهامی خاص با حداقل سه سهامداران تشکیل می گردد در صورتی که شرکت با مسئولیت محدود را میتوان با حداقل دو شریک تشکیل داد.
در شرکت با مسئولیت محدود هیچگونه حداقل سرمایه ای پیش بینی نشده و الزام قانونی ارائه مدارک در این زمینه به اداره ثبت شرکتها برای موسسین وجود ندارد فقط اقرار موسسین به میزان سرمایه و پرداخت آن به صندوق شرکت یا هیئت مدیره در شرکت نامه کافی خواهد بود در صورتی که حداقل سرمایه در شرکت سهامی عام و خاص به ترتیب پنج میلیون و یک میلیون ریال می باشد و موسسین مکلفند حداقل ٣٥% کل سرمایه را به حساب شرکت در شرف تاسیس واریز و فیش بانکی را به اداره ثبت شرکتها ارائه نمایند.
شرکت با مسئولیت محدود به وسیله یک یا چند نفر مدیر موظف یا غیر موظف که ممکن است خارج از شرکا هم باشند برای مدت محدود یا نامحدود اداره می شود ولی در شرکتهای سهامی عام و خاص به ترتیب حداقل مدیران نباید از پنج و سه نفرکمتر باشد و نیز این مدیران برای مدت حداکثر ٢ سال انتخاب می شوند.
و بالاخره آخرین حسن شرکت با مسئولیت محدود در مقایسه با شرکتهای سهامی این است که قلمرو آگهی ها در شرکت های سهامی وسیعتر از شرکت با مسئولیت محدود می باشد.