تحقیق درباره خصوصیات کتاب اجتماعی

مطالب دیگر:
📎دانلود پاورپوینت بررسی اسناد قدیمی اصلاحات ارضی📎دانلود پاورپوینت جعل اسناد و راههاي مقابله با آن📎دانلود پاورپوینت بیماری آسم📎دانلود پاورپوینت اصل و فرع در طب اسلامی📎دانلود پاورپوینت آسکاریس لومبریکوئیدس📎دانلود پاورپوینت تورم اسکروتوم📎دانلود پاورپوینت آسیب های ناحیه گردن📎دانلود پاورپوینت آسیبهای عروقی مغز📎دانلود پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل📎دانلود پاورپوینت آشنایی با صحیفه سجادیه زبور آل محمد علیهم السلام📎دانلود پاورپوینت آشنایی با میکروتیک📎دانلود پاورپوینت آشنايی با نقش‌های سنتی📎دانلود پاورپوینت حفاظت در برابر اشعه های یون ساز و غیر یون ساز📎دانلود پاورپوینت اساسنامه شبکه پزشکی مولکولی کشور📎دانلود پاورپوینت آشنايي با چارچوب برنامه های حوزه سلامت رواني ، اجتماعي و اعتیاد📎دانلود پاورپوینت فرايندعمومي برنامه ريزي استراتژيك (نگرش پيش تدبيري )📎دانلود پاورپوینت برنامه ریزی شهری📎دانلود پاورپوینت برنامه نویسی با کامپیوتر پایه📎دانلود پاورپوینت برنامه اصلاح الگوی مصرف📎دانلود پاورپوینت مباحث پايه اي برق📎دانلود پاورپوینت روش هاي جلوگيري از بارداري📎دانلود پاورپوینت بررسي تطبيقي کارکرد بانك‌هاي سرمايه‌گذاري با ساير نهاد‌هاي مالي📎دانلود پاورپوینت بانک و بانکداری📎دانلود پاورپوینت واحد مبارزه با بیماریها📎دانلود پاورپوینت باند مغناطیسی

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 80 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

عکس کوه آمده نشانه بخش جغرافی کتاب و بزرگترین قله یعنی دماوند آمده ولی عکس پشت صفحه که ادامه تصویر جلویی است با کیفیت چاپ نشده و اگر می شد از یک تصویر تاریخی استفاده می شد به نظر بهتر می آمد ، که تمام مطالب چه جغرافیایی ، چه تاریخی و چه اجتماعی را شامل می شد .

از نظر اجتماعی همان تصویر خانه ما و تصویر جاده به عنوان وسیله ارتباطی است و از نظر جغرافیایی تصویر کوه ، سبزه و خود جاده نیز جنبه جغرافیایی جلد است . ولی متأسفانه از جنبه تاریخی در تصویر نیامده البته چنین به نظر می رسد که تصویر دو تصویر زمین مسطح و کوه نشانه گذر تاریخ و زمان است که در بوجود آمدن این گونه خانه ها ، سبزه زارها وکوهها گسسته است . چرا که اینها قبل از یک تاریخی نبوده اند و بعد از گذر زمان های بسیار این چنین شده اند .

می توان عکس روی جلد همه محتوا را به گونه ای گفت که همه جنبه ها را زیر نظر داشته عکس جاده را نشان می دهد یعنی سفر یعنی رانندگی ، یعنی مسیر رفت و آمد ماشین ها ، یعنی رفتن از جایی به جایی جاده یعنی زمینه رفتن ، یعنی زمانی باید از جاده گذشت می شود تعبیر این را کرد که جاده می تواند یادآوری خاطرات زمان شاه ملعون که از مسیری آمد و از مسیری دیگر رفت ، می شود به عمق حوادث که انسان ها مجبورند برای انجام کارهایشان چه کاری و چه خانوادگی باید از جاده بگذرند ، همه باید به گونه ای از جاده عمرمان گذر کنیم ، جاده یعنی همه در جاده باید زندگی کنیم و هر کس در حاشیه باشد عقب می ماند ، کوه را نشان داده ، نشانه صلابت و بزرگی ایران نشانه سربلندی ، نشانه اقتدار. کوه هم با همه عظمت روزی زمینی مسطح بود ، کوه اگرچه عظیم است اما دست یافتنی است ، می شود تعبیر آرزوهایمان هر چه بزرگتر بشد رسیدن به آنها نیز مشکلات بزرگتری می طلبد ، کوه آخرین مرز صعود ، قله کوه اوج امید و آرزو می توان کوه را اگرچه نشانه بزرگی زمین است آنرا نشانه رسیدن به هدف نام نهاد .

عکس از سبزه زارها را آورده یعنی سبزی و سرسبزی ، یعنی شکوفه وگل و یاسمین ، یعنی طراوت وپاکی ، یعنی سرود زندگی را سردادن . درختان سر به فلک کشیده سبزه زارها بر چمن نشان هوای پاک و زندگی سالم است .

تصویر خانه ها یعنی زندگی یعنی در عین در حاشیه بودن جاده اما زنده بودن و زندگی کردن یعنی امید داشتن ، یعنی یک چهار دیواری هر چند کوچک به نام خانه به عنوان آرامش و جایی برای زمین در هوای پاک .

علایم رانندگی کنار جاده یعنی مراقب بودن ، احساس خطر کردن ، یعنی سرعت را کنترل کردن ، باعث ایمنی بیشتر رانندگان می شود .

رنگ متنوع در عکس یعنی رنگارنگی یعنی اختلاف یعنی زیبایی یعنی اوج سلیقه ابتکار خدا در خلقت جهان از همه رنگ ها و شکل برگزیده تا باعث نشود دوگانگی ایجاد شود ، همه رنگ ها و همه مذهب ها همه و همه نعمت خدا هستند وهمگی در ایجاد زندگی مفید هستند و لازم .