تحقیق درباره خشکسالی

مطالب دیگر:
تحقیق پرخاشگری، نظریه ها، کنترل و درمان آنتحقیق تاثیر شیوه های فرزندپروری والدین بر شخصیت اجتماعی و فرهنگی جوانانتحقیق روان شناسی تربیتیتحقیق روان شناسی کارتحقیق بهداشت روان (سلامت روان)تحقیق بررسي آلودگي صوتي در صنعت نساجيتحقیق بررسي كانسارها و منابع معدني سنگ هاي ساختماني در استان سيستان و بلوچستان و مقايسه آن در کشورتحقیق بررسي روشهاي مختلف آبياري بر روي برخي صفات مرفولوژيك و فيزيولوژيك برنج (‎(Oryza satival Lتحقیق بهینه سازی انفجار در معادن سنگ آهن (چغارت و گل گهر)تحقیق بررسی عملکرد توربوپمپ هاتحقیق بررسي عقود شركت، عاريه و وكالتتحقیق مصاديق فعاليت هاي وكيل در ارائه ارجح ترين روش حل مصالحهتحقیق مروري بر روش هاي ويروس شناسي تخم مرغ جنين دار، كشت سلول، Elisa، HI، PCRگزارش کارآموزی مراحل ساختن ساختمانتحقیق مباني اصلاح نژاد آبزيانتحقیق مجموعه ورزشي جوانانتحقیق مطالعه تجمع يوني با نگرش ترموديناميكي (تجربي- نظري)گزارش کارآموزی مطالعاتی پراکنده درمورد حشره شناسی کشاورزی و آفات گیاهی به انضمام UAV GPS GIS وتحقیق وظيفه مادر و تربيت فرزند در سال‌هاي آغاز زندگيتحقیق مقايسه دستورالعمل بانك ها و صندوق های قرض الحسنهتحقیق وظايف اجتماعي جوانانتحقیق نقد و بررسي موادي از پيش‌ نويس لايحه آئين قانون دادرسي كيفريتحقیق نقش مطبوعات در توسعه سياسيتحقیق نمایشنامه رویا بازیتحقیق نياز ما و امت اسلامي به درس مديريت پيامبر (ص)

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 5 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

حالتی نرمال و مستمر از اقلیم است . گرچه بسیاری به اشتباه آن را واقعه ای تصادفی و نادر می پندارند . این پدیده تقریباً در تمامی مناطق اقلیمی رخ می دهد ، گرچه مشخصات آن از یک منطقه به منطقه دیگر کاملاً تفاوت می کند . خشکسالی یک اختلال موقتی است و با خشکی تفاوت دارد چرا که خشکی صرفاً محدود به مناطقی با بارندگی اندک است و حالتی دائمی از اقلیم می باشد .

خشکسالی جزء‌ بلایای طبیعی نامحسوس است . گر چه تعاریف متفاوتی برای این پدیده ارائه شده لیکن در کل حاصل کمبود بارش در طی یک دوره ممتد زمانی معمولاً یک فصل یا بیشتر می باشد . این کمبود منجر به نقصان آب برای برخی فعالیت ها ، گروهها و
یا یک بخش زیست محیطی می شود